TOPlist

Úvěr si můžete sjednat i bez uvedení účelu, poskytovatele však volte pečlivě

(Komerční sdělení) Dnešní doba symbolizuje rychlost a jednoduchost. Bez zbytečné administrativní zátěže a nekonečného čekání si pak snadno dohodnete i nebankovní půjčku. Pokud si chcete půjčit na cokoliv a neuvádět zdlouhavě, proč vlastně chcete peníze, vyberte si nebankovní cestu. Je jednoduchá naprosto pro všechny, do kolonek žádosti vyplníte jen několik málo osobních dat a peníze už mohou být obratem po schválení na cestě – v závislosti na tom, jakou máte banku, dostanete vyžádanou částku nejčastěji během příštích pár minut!

Jednoduchá pomoc, kdykoliv je rodinná kasa prázdná a jsou potřeba peníze

Půjčit si peníze, to rozhodně není nic, za co byste se snad měli stydět. Je to úplně normální věc, polovina tuzemských domácností nevyjde s penězi do výplaty a nemá žádné úspory, tudíž je nasnadě řešit vše nebankovní půjčkou. Rozhodně přitom nemusí jít o velkou částku, většině lidí stačí do výplaty tisícovka nebo dvě, případně suma menší než deset tisíc na novou mikrovlnku, lednici nebo jiný spotřebič, co náhle dosloužil a je každodenní nutností.

Klasická půjčka přes internet je otázkou několika málo minut, rozhodně nebude potřeba víc osobních údajů, jako třeba při žádosti o hypotéku – jde tady přeci jen o pár tisícovek, že? Snadná pomoc je opravdu doslova za rohem, nemusíte o ni žádat sousedy nebo někoho z rodiny, takové jednání je na dlouho a výsledek je někdy značně nejistý a nepředvídatelný. Navíc pak budete mít pověst dlužníka, o které může vědět celá ulice. Nebankovní půjčky jsou naproti tomu zcela diskrétní záležitost…

A co bude pro sjednání nebankovní půjčky zapotřebí uvést?

  • Jméno a adresu trvalého bydliště. To se musí samozřejmě nacházet (kdekoliv) v ČR.
  • Číslo občanského průkazu. Aneb jednoznačná identifikace žadatele je opravdu nutná!
  • Číslo bankovního účtu. Kam se vlastně mají vyžádané peníze co nejdříve zaslat?
  • Údaje o trvalém příjmu. Pro sjednání půjčky nesmíte být v dnešní době nezaměstnaní.

Běžný spotřebitelský úvěr se obejde bez několikastránkových formulářů, které každého opravdu jen obtěžují. Nepotřebujete k nim osobní návštěvu pobočky banky nebo nebankovní společnosti, kde by vás někdo ze známých a přátel mohl klidně zahlédnout – a brzy by si o celé věci šuškala celá ulice. Proč nevyřídit vše snadno a z pohodlí domova, že?

Toto je komerční sdělení. Provozovatel neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.