TOPlist

Hypotéky, které si okamžitě oblíbíte

(Komerční sdělení) Poptávka po hypotečních úvěrech je v současné době vskutku veliká. Lidé prahnou po svém vlastním bydlení a hledají tu nejekonomičtější cestu, jak si tyto sny pohodlně naplnit. Mnozí zároveň chtějí investovat libovolnou část těchto peněžních prostředků do dalších oblastí, jež s nemovitostmi až tak nesouvisí.

V tomto případě je vhodné klasický hypoteční úvěr nahradit americkou hypotékou. Ta přináší daleko více možností z pohledu profinancování konkrétní sumy. Jestliže jste o této půjčce doposud nic neslyšeli, otevřeme vám obzory a možná i doporučíme ideální řešení.

Americká hypotéka bez registru

V první řadě se připravte na to, že budete oproštěni od řady administrativních úkonů, které jsou v normálním procesu zdržujícím aspektem.

  • Není nahlíženo do registru dlužníků
  • Neplatíte žádné skryté poplatky předem

Takové hypotéky dokáží uspokojit široké portfolio žadatelů, mezi nimiž se obvykle nachází zaměstnanci, podnikatelé a důchodci.

Jednoduchá cesta k penězům

Všem potenciálním uchazečům o hypoteční úvěry je nabídnuta online žádost, na základě níž budete kontaktováni finančními specialisty. Ti vám sdělí, co je třeba doložit. Poté dochází k rychlému schvalovacímu řízení a k přípravě peněžních prostředků.

Americká hypotéka bez registru je povětšinou vyplácena jednorázově, výjimkou však není ani částečné čerpání.

Vsaďte na ten správný hypoteční úvěr

Abyste měli záruku, že volíte vhodné řešení pro své účely, vybírejte jen z profesionálních a ověřených subjektů, jež vám nabídnou vše potřebné za zvýhodněných podmínek. V tomto směru se vyplatí použít přehledné a pravidelně aktualizované srovnání hypoték, mezi nimiž figurují například tyto produkty.

  • Česká spořitelna hypotéka
  • FIO hypotéka
  • Equa bank Hypotéka BEZ dokládání příjmu
  • Hypotéka od Air Bank
  • mBank Hypotéka Light

Toto je komerční sdělení. Provozovatel neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.