TOPlist

Peněz není nikdy dost. Zato jich však je nejednou málo. A pokud jich někdo málo nebo míň než málo mít nechce? Pak si je musí vydělat nebo aspoň půjčit.

(Komerční sdělení) Má-li někdo vést normální plnohodnotný život, potřebuje k tomu peníze. A to aspoň tolik těchto ‚poukázek na cokoliv‘, kolik jich je třeba k pořízení si veškerého nezbytného zboží a služeb. Kdo je totiž jak známo nemá, ten normální život vést nemůže.

Hledáte půjčku?

Jenže co když tomu tak osud nebo nějaký jiný důvod chtěl, že člověk dost finančních prostředků nemá? Co když si jich někdo dost nevydělá, případně jich sice dost získává, ale zároveň musí i platit enormní výdaje?

Pak přijde ke zvládnutí problémů vhod půjčka, ona známá finanční výpomoc v těžkých časech. A pokud si člověk půjčuje na skutečně důležité věci, nelze mu to vůbec mít za zlé.

Ovšem je tu problém. A to ten, že půjčky nejsou dary. Když už někdo někomu půjčí, právem očekává, že mu vše bude v dohodnuté lhůtě a za dalších dohodnutých podmínek zase vráceno. A aby tomu tak bylo, jsou žadatelé o půjčku prověřováni, zda budou schopni a ochotni tak učinit. A vzbuzují-li určité nepříjemné podezření, že by se tak stát nemuselo, raději jim nejeden z poskytovatelů půjček nedá ani korunu. Lepší vrabec v hrsti nežli holub na střeše, a lepší peníze v sejfu než úroky ve hvězdách.

Ale co když potřebuje půjčit i ten, kterému nikdo vyhovět nechce, který nedokáže v bance uspět, ani kdyby se snažil sebevíc?

Pro někoho takového je tu třeba americká nebankovní hypotéka, ona nejednou i úplně poslední naděje na finanční spásu.

Proč je tomu tak? Jednoduše proto, že za tuto hypotéku se dává do zástavy nějaká nemovitost na našem území a půjčit si lze jenom část její odhadní ceny, obvykle do sedmdesáti procent. Což je dostatečná záruka vrácení půjčených prostředků a vyhoví se tu tak i těm, kdo by jinak nedokázali přesvědčit o nějaké mimořádné solventnosti, o naprosté důvěryhodnosti, zkrátka o tom, že vše budou chtít a moci vrátit.

A tak taková nebankovní hypotéka pomůže kdekomu. Třeba i vám.

Toto je komerční sdělení. Provozovatel neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *